Atsiliepimai

Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 
Fields marked with * are obligatory.
Your E-mail address wil not be published.
For security reasons we save the ip address 3.234.210.89.
It might be that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve our right to edit, delete, or not publish entries.
14 entries.
Goda (Gustės mama) from Vilnius wrote on November 15, 2016 at 8:54 am:
Sunku net rasti žodžių, koks šiltas ir malonus žmogus yra Viktorija, plius tikra profesionalė. Mums labai pagelbėjo ir toliau gelbėja, kai iškyla kokių klausimų. Jau turėjome du ciklus, laukia trečias. Greitai susidraugavo su mūsų mažąja, net nepajusdavom, kaip prabėga masažo laikas. Tikrai drąsiai rekomentuoju visiems! Ačiū Jums, Viktorija! Iki susitikimų 🙂
Akvile from Vilnius wrote on April 18, 2016 at 8:20 am:
Puiki specialistė, o svarbiausia mokanti dirbti su pačiais mažiausiais. Mano mergyte yra jautri, todėl dažnai susierzina, nemėgsta kai ją liečiasi svetimi žmonės, tačiau Viktorija puikiai susitvarkė, mokėjo ją nuraminti ir pralinksminti. Ačiū Viktorija!
Ramunė from Vilnius wrote on March 7, 2016 at 9:32 am:
Viktorija puiki specialistė, rekomenduoju visoms 🙂 nors mūsų princesė visiškai nenorėjo leistis mankštinama ir masažuojama, Viktorija nenuleido rankų. Per kiekvieną susitikimą sugalvodavo šimtus būdų kaip sudominti mažąją ar nukreipti jos dėmesį ir tuo pačiu atlikti tai, ką reikia. Dukrytė po ligų maratono buvo nustojusi vartytis. Viktorija gretai pamatė problemines vietas ir jau po 5 susitikimų vartymosi įgūdžiai ne tik sugrįžo, bet ir smarkiai patobulėjo. Ačiū!!!
Nojaus mana wrote on November 20, 2015 at 9:18 pm:
Rekomenduoju Viktoriją visiems! Tiesiog puikiai išmananti savo darbą, o svarbiausia, mokanti prisijaukinti pačius mažiausius! 100% atsidavusi, kantri mergina. O masažų ir mankštelių rezultatai taipogi puikūs, pasimatantys jau po keleto pirmųjų kartų. Ačiū Viktorijai už masažus. Jei ateityje dar prireiks, nedvejodama rinksiuosi tik Viktoriją!
Kristina Morkūnienė from Vilnius wrote on August 12, 2015 at 7:51 pm:
Likau labai patenkinta Viktorijos darbu. Pirma -tai siltas, jauciantis ir mylintis vaikus zmogus, mokantis su jais bendrauti. Antra, matosi greiti ir akivaizdus rezultatai jau po keleto uzsiemimu. Dar karta aciu Jums ir sekmes dirbant su paciais maziausiais!
Aleksandros mama from Vilnius wrote on July 7, 2015 at 5:39 am:
Viktorija nepaprastai puikiai randa rysi su mazyliais. Be to yra tikrai profesionale. Mazyle labai pastebimai sustiprejo ir jautesi puikiai. su nekantrumu laukiam antro masazo ciklo!
Asta wrote on June 25, 2015 at 8:11 pm:
Rekomenduojame Viktorijos masažus visoms mamytėms auginančioms savo mažylius. Dėka Viktorijos, ne tikmano mažiukai išaugo dideliais vyrukais, bet ir daug klientu buvo užauginta. Viktorija esame labai laimingi turėje galimybę su tavimi dirbti kartu... Tu nepaprastai šilta, švelni, nuostabi ir pareiginga kaip darbuotoja. Ačiū, tau Viktorija! Rekomenduojame tave visiems!!!
Laura (Tito mama) from Vilnius wrote on May 26, 2015 at 6:43 pm:
Labai sauni specialiste, kuri padejo ne tik mazyliui, bet ir mamai. Viktorija pasikvieteme tuo laiku, kai mazylis pradejo sedeti, todel labai sustiprino visus raumenukus, ismoke teisingai sedeti, reikiamai statyti pedututes. Saunuole, rekomenduoju ir kitiems
Inga (Jono ir Elzės mama) from Vilnius wrote on May 6, 2015 at 12:56 pm:
Viktoriją rekomendavo draugė, likau sužavėta, puikiai sutaria su vaikais, labai maloniai bendrauja. Masažų kursus prėjo brolis, dabar tęsia sesė. Net nekilo mintis ieškoti kito specialisto. Rezultatai labai matosi, pavyzdžiui, dukrytė po pirmų masažų pradėjo vartytis, pasidarė stipresnė. Tikrai juos tęsiu toliau.
Aivaro mama from Kaunas wrote on April 15, 2015 at 10:48 am:
Esu sužavėta Viktorijos atliekamais masažais,jau po viena masažiuko matėsi akivaizdus rezultatas. Žmogus begalo mylintis savo darba ir vaikus. Visada su šypsena ir spinduliuojančia energija. Net nedvejodama patikiu jai savo sūnelį. Visais 100% rekomenduoju!!
Miglutes mama from Vilnius wrote on March 20, 2015 at 10:01 am:
Viktorija nuostabiai bendraujanti, atsidavusi savo darbui specialiste. Labai dziugu, kad tokia jauna mergina turi tiek ziniu ir taip domisi savo darbu. Po masaziuku buvo akivaizdus rezultatas, todel esame labai dekingi Viktorijai. Rekomenduojame!
Jokūbo mama wrote on March 15, 2015 at 3:41 pm:
Puiki specalistė, spinduliuojanti teigiama energija, kuriai nebaisu patikėti savo mažiuką. Labai profesionali, turi daug žinių ir geranoriškai jomis dalinasi. Nauda akivaizdi: sustiprėjas vaikutis ir gautas ne vienas naudingas patarimas ne tik dėl vaikučio, bet ir dėl mamytės nugaros 🙂
Ineta from Vilnius wrote on March 12, 2015 at 8:37 am:
Viktorija mums rekomendavo jos kolegė, kuri dėl artėjančių mamiškų džiaugsmų nebegalėjo padėti. Viktorija atsidavusi savo darbui kineziterapeutė. Ji lengvai rado bendrą kalbą su mažaja. Viktorija taip pat pagelbėjo man kaip mamai, parodydama keletą pratimų skaudančiai nugarai ir po kelių dienų aš jau jaučiausi puikiai. Jei nuspręs gandrai užsukti dar į mano šeimą, tai kreipsiuos ir dėl masažų besilaukiančiajai 😉
Dovile from Vilnius wrote on February 14, 2015 at 7:37 pm:
Galiu tik pasidžiaugti! Rekomenduoju Viktorijos masažus visoms mamytėms auginančioms savo mažylius. Dėka Viktorijos, mano mažiukui išsisprendė visos problemos dėl padidėjusio raumenuku tonuso. Jau po keliu susitikimu matėsi ryškūs pokyčiai. Esame labai laimigi turėję galimybę susipažinti su nepaprastai šiltu, švelniu ir savo darbui atsidavusiu žmogumi. Ačiū tau Viktorija!!!

Dalinkimės kartu!
  •  
  •  
  •  
  •